Tarih/Saat | Bilgisayar Programcılığı-I | Bilgisayar Programcılığı-II |
---|---|---|
(1) PAZARTESİ 08:00-08:50 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), BİLGİN AYHAN /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(2) PAZARTESİ 09:00-09:50 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), BİLGİN AYHAN /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(3) PAZARTESİ 10:00-10:50 | ||
(4) PAZARTESİ 11:00-11:50 | VERİ YAPILARI ve PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.4 | |
(5) PAZARTESİ 12:00-12:50 | VERİ YAPILARI ve PROGRAMLAMA (ÖZKAN KAFADAR) / BİLG.LAB.4 | |
(6) PAZARTESİ 13:00-13:50 | VERİ YAPILARI ve PROGRAMLAMA (ÖZKAN KAFADAR) / BİLG.LAB.4 | |
(7) PAZARTESİ 14:00-14:50 | VERİ TABANI YÖNETİM YÖNETİM SİSTEMLERİ - II, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.IV | |
(8) PAZARTESİ 15:00-15:50 | TÜRK DİLİ - II (UE), FEYZA ANLIPAK / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | VERİ TABANI YÖNETİM YÖNETİM SİSTEMLERİ - II, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.IV |
(9) PAZARTESİ 16:00-16:50 | TÜRK DİLİ - II (UE), FEYZA ANLIPAK / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | VERİ TABANI YÖNETİM YÖNETİM SİSTEMLERİ - II, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.IV |
(1) SALI 08:00-08:50 | PROJE, MUSTAFA OF / B9 | |
(2) SALI 09:00-09:50 | PROJE, MUSTAFA OF / B9 | |
(3) SALI 10:00-10:50 | ELEKTRONİK TİCARET, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | |
(4) SALI 11:00-11:50 | ELEKTRONİK TİCARET, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | |
(5) SALI 12:00-12:50 | GRAFİK ANİMASYON - I, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | BİLGİSAYAR AĞLARI, BURAK ÇAKIR / B10 |
(6) SALI 13:00-13:50 | GRAFİK ANİMASYON - I, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | BİLGİSAYAR AĞLARI, BURAK ÇAKIR / B10 |
(7) SALI 14:00-14:50 | GRAFİK ANİMASYON - I, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | BİLGİSAYAR AĞLARI, BURAK ÇAKIR / B10 |
(8) SALI 15:00-15:50 | TEMEL BİLGİSAYAR DONANIMI, BURAK ÇAKIR / B9 | |
(9) SALI 16:00-16:50 | TEMEL BİLGİSAYAR DONANIMI, BURAK ÇAKIR / B9 | |
(1) ÇARŞAMBA 08:00-08:50 | ||
(2) ÇARŞAMBA 09:00-09:50 | ||
(3) ÇARŞAMBA 10:00-10:50 | ||
(4) ÇARŞAMBA 11:00-11:50 | ||
(5) ÇARŞAMBA 12:00-12:50 | MATEMATİK - II, NEVİN ANTAR PAMUK / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | DELPHI PROGRAMLAMA, BURAK ÇAKIR /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(6) ÇARŞAMBA 13:00-13:50 | MATEMATİK - II, NEVİN ANTAR PAMUK / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | DELPHI PROGRAMLAMA, BURAK ÇAKIR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(7) ÇARŞAMBA 14:00-14:50 | MATEMATİK - II, NEVİN ANTAR PAMUK / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | DELPHI PROGRAMLAMA, BURAK ÇAKIR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(8) ÇARŞAMBA 15:00-15:50 | C PROGRAMLAMA - II, BURAK ÇAKIR /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(9) ÇARŞAMBA 16:00-16:50 | C PROGRAMLAMA - II, BURAK ÇAKIR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(1) PERŞEMBE 08:00-08:50 | ||
(2) PERŞEMBE 09:00-09:50 | ||
(3) PERŞEMBE 10:00-10:50 | İNTERNET PROGRAMCILIĞI - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(4) PERŞEMBE 11:00-11:50 | İNTERNET PROGRAMCILIĞI - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(5) PERŞEMBE 12:00-12:50 | İNTERNET PROGRAMCILIĞI - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(6) PERŞEMBE 13:00-13:50 | PROGRAMLAMA DİLLERİ - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(7) PERŞEMBE 14:00-14:50 | PROGRAMLAMA DİLLERİ - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(8) PERŞEMBE 15:00-15:50 | KARİYER PLANLAMA, NEVİN ANTAR PAMUK / B9 | PROGRAMLAMA DİLLERİ - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(9) PERŞEMBE 16:00-16:50 | KARİYER PLANLAMA, NEVİN ANTAR PAMUK / B9 | |
(1) CUMA 08:00-08:50 | ||
(2) CUMA 09:00-09:50 | ||
(3) CUMA 10:00-10:50 | İNGİLİZCE - II (UE), SEVİYE ÖZDEMİR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(4) CUMA 11:00-11:50 | İNGİLİZCE - II (UE), SEVİYE ÖZDEMİR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(5) CUMA 12:00-12:50 | ||
(6) CUMA 13:00-13:50 | ******************************************** | ******************************************** |
(7) CUMA 14:00-14:50 | ||
(8) CUMA 15:00-15:50 | BİLGİSAYARLI ÇİZİM VE TASARIM, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.5 | C# PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(9) CUMA 16:00-16:50 | BİLGİSAYARLI ÇİZİM VE TASARIM, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.5 | C# PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |