Tarih/Saat | Bilgisayar Programcılığı-I | Bilgisayar Programcılığı-II |
---|---|---|
(1) PAZARTESİ 15:00-15:50 | ||
(2) PAZARTESİ 16:00-16:50 | ||
(3) PAZARTESİ 17:00-17:50 | VERİ YAPILARI VE PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.4 | |
(4) PAZARTESİ 17:55-18:45 | VERİ YAPILARI VE PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.4 | |
(5) PAZARTESİ 18:50-19:40 | VERİ YAPILARI VE PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.4 | |
(6) PAZARTESİ 19:45-20:35 | VERİ TABANI YÖNETİM SİSTEMLERİ - II, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.4 | |
(7) PAZARTESİ 20:40-21:30 | TÜRK DİLİ - II (UE), FEYZA ANLIPAK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | VERİ TABANI YÖNETİM SİSTEMLERİ - II, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.4 |
(8) PAZARTESİ 21:35-22:25 | TÜRK DİLİ - II (UE), FEYZA ANLIPAK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | VERİ TABANI YÖNETİM SİSTEMLERİ - II, ÖZKAN KAFADAR / BİLG.LAB.4 |
(1) SALI 15:00-15:50 | ||
(2) SALI 16:00-16:50 | ||
(3) SALI 17:00-17:50 | TEMEL BİLGİSAYAR DONANIMI, BURAK ÇAKIR / B9 | ELEKTRONİK TİCARET, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 |
(4) SALI 17:55-18:45 | TEMEL BİLGİSAYAR DONANIMI, BURAK ÇAKIR / B9 | ELEKTRONİK TİCARET, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 |
(5) SALI 18:50-19:40 | GRAFİK ANİMASYON - I, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | BİLGİSAYAR AĞLARI, BURAK ÇAKIR / B10 |
(6) SALI 19:45-20:35 | GRAFİK ANİMASYON - I, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | BİLGİSAYAR AĞLARI, BURAK ÇAKIR / B10 |
(7) SALI 20:40-21:30 | GRAFİK ANİMASYON - I, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.4 | BİLGİSAYAR AĞLARI, BURAK ÇAKIR / B10 |
(8) SALI 21:35-22:25 | ||
(1) ÇARŞAMBA 15:00-15:50 | ||
(2) ÇARŞAMBA 16:00-16:50 | ||
(3) ÇARŞAMBA 17:00-17:50 | C PROGRAMLAMA - II, BURAK ÇAKIR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | PROJE, NEVİN ANTAR PAMUK / B9 |
(4) ÇARŞAMBA 17:55-18:45 | C PROGRAMLAMA - II, BURAK ÇAKIR /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | PROJE, NEVİN ANTAR PAMUK / B9 |
(5) ÇARŞAMBA 18:50-19:40 | MATEMATİK - II, NEVİN ANTAR PAMUK / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | DELPHI PROGRAMLAMA, BURAK ÇAKIR /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(6) ÇARŞAMBA 19:45-20:35 | MATEMATİK - II, NEVİN ANTAR PAMUK /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | DELPHI PROGRAMLAMA, BURAK ÇAKIR /(Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(7) ÇARŞAMBA 20:40-21:30 | MATEMATİK - II, NEVİN ANTAR PAMUK / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | DELPHI PROGRAMLAMA, BURAK ÇAKIR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(8) ÇARŞAMBA 21:35-22:25 | ||
(1) PERŞEMBE 15:00-15:50 | ||
(2) PERŞEMBE 16:00-16:50 | İNTERNET PROGRAMCILIĞI - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(3) PERŞEMBE 17:00-17:50 | KARİYER PLANLAMA, NEVİN ANTAR PAMUK / B9 | İNTERNET PROGRAMCILIĞI - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(4) PERŞEMBE 17:55-18:45 | KARİYER PLANLAMA, NEVİN ANTAR PAMUK / B9 | İNTERNET PROGRAMCILIĞI - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(5) PERŞEMBE 18:50-19:40 | PROGRAMLAMA DİLLERİ - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(6) PERŞEMBE 19:45-20:35 | PROGRAMLAMA DİLLERİ - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(7) PERŞEMBE 20:40-21:30 | PROGRAMLAMA DİLLERİ - II, MUSTAFA OF / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(8) PERŞEMBE 21:35-22:25 | ||
(1) CUMA 15:00-15:50 | ||
(2) CUMA 16:00-16:50 | ||
(3) CUMA 17:00-17:50 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), VİCDAN ÖZTÜRK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(4) CUMA 17:55-18:45 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), VİCDAN ÖZTÜRK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | C# PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(5) CUMA 18:50-19:40 | BİLGİSAYARLI ÇİZİM VE TASARIM, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.5 | C# PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) |
(6) CUMA 19:45-20:35 | BİLGİSAYARLI ÇİZİM VE TASARIM, MUSTAFA OF / BİLG.LAB.5 | PROJE, ÖZKAN KAFADAR / B9 |
(7) CUMA 20:40-21:30 | İNGİLİZCE - II (UE), SEVİYE ÖZDEMİR/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | PROJE, ÖZKAN KAFADAR / B9 |
(8) CUMA 21:35-22:25 | İNGİLİZCE - II (UE), SEVİYE ÖZDEMİR/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) |