Tarih/Saat | Kontrol ve Otomasyon-I | Kontrol ve Otomasyon-II |
---|---|---|
13.06.2022 09:00 | ||
13.06.2022 09:00 | ||
13.06.2022 10:00 | MİKRODENETLEYİCİ TABANLI KONTROL, RAUF YALÇIN | |
13.06.2022 10:00 | C6 GÖZ: | |
13.06.2022 11:00 | ||
13.06.2022 11:00 | ||
13.06.2022 12:00 | ||
13.06.2022 12:00 | ||
13.06.2022 13:00 | ||
13.06.2022 13:00 | ||
13.06.2022 14:00 | ||
13.06.2022 14:00 | ||
13.06.2022 15:00 | İNGİLİZCE-II (UE), SEVİYE ÖZDEMİR | |
13.06.2022 15:00 | A3 (A BLOK) GÖZ:ADNAN SERT | |
13.06.2022 16:00 | ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARI TARİHİ-II (UE), ÇİĞDEM KÜLÇÜR ÖZGÖREN | |
13.06.2022 16:00 | A3 (A BLOK) GÖZ: | |
14.06.2022 09:00 | ||
14.06.2022 09:00 | ||
14.06.2022 10:00 | ||
14.06.2022 10:00 | ||
14.06.2022 11:00 | ELEKTRONİK I (ANALOG ELEKTRONİK 1), METE ŞAŞMAZ | |
14.06.2022 11:00 | B2 GÖZ: | |
14.06.2022 12:00 | ||
14.06.2022 12:00 | ||
14.06.2022 13:00 | BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM VE UYGULAMALARI, AYŞE OYA AKBULUT | |
14.06.2022 13:00 | C5 GÖZ: | |
14.06.2022 14:00 | ||
14.06.2022 14:00 | ||
14.06.2022 15:00 | ||
14.06.2022 15:00 | ||
14.06.2022 16:00 | ||
14.06.2022 16:00 | ||
15.06.2022 09:00 | ||
15.06.2022 09:00 | ||
15.06.2022 10:00 | ||
15.06.2022 10:00 | ||
15.06.2022 11:00 | ||
15.06.2022 11:00 | ||
15.06.2022 12:00 | ||
15.06.2022 12:00 | ||
15.06.2022 13:00 | ALTERNATİF AKIM DEVRE ANALİZİ, METE ŞAŞMAZ | |
15.06.2022 13:00 | B2 GÖZ: | |
15.06.2022 14:00 | ||
15.06.2022 14:00 | ||
15.06.2022 15:00 | BİLGİSAYAR İLE ELEKTRONİK ÇİZİM, ŞERAFETTİN ARIKAN | |
15.06.2022 15:00 | BİL. LAB.-3 GÖZ: | |
15.06.2022 16:00 | GÜÇ ELEKTRONİĞİNE GİRİŞ (GÜÇ ELEKTRONİĞİ), METE ŞAŞMAZ | |
15.06.2022 16:00 | B2 GÖZ: | |
16.06.2022 09:00 | ||
16.06.2022 09:00 | ||
16.06.2022 10:00 | ||
16.06.2022 10:00 | ||
16.06.2022 11:00 | ||
16.06.2022 11:00 | ||
16.06.2022 12:00 | ||
16.06.2022 12:00 | ||
16.06.2022 13:00 | ||
16.06.2022 13:00 | ||
16.06.2022 14:00 | MANTIK DEVRELERİ - II (SAYISAL TASARIM), FERHAT SERTKAYA | |
16.06.2022 14:00 | B7 GÖZ: | |
16.06.2022 15:00 | ||
16.06.2022 15:00 | ||
16.06.2022 16:00 | PLC İLE OTOMASYON (PROGRAMLANABİLİR DENETLEYİCİLER), FERHAT SERTKAYA | |
16.06.2022 16:00 | B7 GÖZ: | |
17.06.2022 09:00 | ||
17.06.2022 09:00 | ||
17.06.2022 10:00 | ||
17.06.2022 10:00 | ||
17.06.2022 11:00 | ||
17.06.2022 11:00 | ||
17.06.2022 12:00 | ||
17.06.2022 12:00 | ||
17.06.2022 13:00 | ||
17.06.2022 13:00 | ||
17.06.2022 14:00 | ||
17.06.2022 14:00 | ||
17.06.2022 15:00 | MATEMATİK II, MEHLİKA MURATOĞLU | |
17.06.2022 15:00 | C5 GÖZ: | |
17.06.2022 16:00 | İŞLETME YÖNETİMİ | |
17.06.2022 16:00 | A1 (A-BLOK) GÖZ:BİRSEN KÖSELE BAYHAN | |
20.06.2022 09:00 | ||
20.06.2022 09:00 | ||
20.06.2022 10:00 | ||
20.06.2022 10:00 | ||
20.06.2022 11:00 | ||
20.06.2022 11:00 | ||
20.06.2022 12:00 | ||
20.06.2022 12:00 | ||
20.06.2022 13:00 | ||
20.06.2022 13:00 | ||
20.06.2022 14:00 | ||
20.06.2022 14:00 | ||
20.06.2022 15:00 | SÜREÇ ÖLÇÜMLERİ - II, KAYHAN KOCA | |
20.06.2022 15:00 | C5 GÖZ: | |
20.06.2022 16:00 | TÜRK DİLİ-II (UE), FEYZA ANLIPAK | |
20.06.2022 16:00 | A3 (A BLOK) GÖZ:ELİF CORA | |
21.06.2022 09:00 | ||
21.06.2022 09:00 | ||
21.06.2022 10:00 | ||
21.06.2022 10:00 | ||
21.06.2022 11:00 | ||
21.06.2022 11:00 | ||
21.06.2022 12:00 | ||
21.06.2022 12:00 | ||
21.06.2022 13:00 | ||
21.06.2022 13:00 | ||
21.06.2022 14:00 | ||
21.06.2022 14:00 | ||
21.06.2022 15:00 | ||
21.06.2022 15:00 | ||
21.06.2022 16:00 | PNÖMATİK/HİDROLİK SİST. GİRİŞ(PNÖ. VE HİD. SİST.), KAYHAN KOCA | |
21.06.2022 16:00 | B7 GÖZ: | |
22.06.2022 09:00 | ||
22.06.2022 09:00 | ||
22.06.2022 10:00 | ||
22.06.2022 10:00 | ||
22.06.2022 11:00 | ||
22.06.2022 11:00 | ||
22.06.2022 12:00 | ||
22.06.2022 12:00 | ||
22.06.2022 13:00 | ||
22.06.2022 13:00 | ||
22.06.2022 14:00 | ||
22.06.2022 14:00 | ||
22.06.2022 15:00 | ||
22.06.2022 15:00 | ||
22.06.2022 16:00 | TEKNOLOJİNİN BİLİMSEL İLKELERİ, HATİCE NİL YALÇIN | |
22.06.2022 16:00 | C5 GÖZ: |