Tarih/Saat | Bilgisayar Programcılığı-I | Bilgisayar Programcılığı-II |
---|---|---|
13.06.2022 15:00 | İNGİLİZCE-II (UE), SEVİYE ÖZDEMİR | |
13.06.2022 15:00 | A3 (A BLOK) GÖZ:ADNAN SERT | |
13.06.2022 16:00 | ||
13.06.2022 16:00 | ||
13.06.2022 17:00 | VERİ TABANI YÖNETİM SİSTEMLERİ - II, ÖZKAN KAFADAR | |
13.06.2022 17:00 | A3 GÖZ:NEVİN ANTAR PAMUK | |
13.06.2022 18:00 | VERİ YAPILARI VE PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR | |
13.06.2022 18:00 | A3 GÖZ:NEVİN ANTAR PAMUK | |
13.06.2022 19:00 | ||
13.06.2022 19:00 | ||
13.06.2022 20:00 | ||
13.06.2022 20:00 | ||
13.06.2022 21:00 | ||
13.06.2022 21:00 | ||
14.06.2022 17:00 | DELPHI PROGRAMLAMA, BURAK ÇAKIR | |
14.06.2022 17:00 | B9 GÖZ: MUSTAFA OF | |
14.06.2022 18:00 | C PROGRAMLAMA - II, BURAK ÇAKIR | |
14.06.2022 18:00 | B9 GÖZ: MUSTAFA OF | |
14.06.2022 19:00 | ELEKTRONİK TİCARET, MUSTAFA OF | |
14.06.2022 19:00 | B9 GÖZ: BURAK ÇAKIR | |
14.06.2022 20:00 | ||
14.06.2022 20:00 | ||
14.06.2022 21:00 | ||
14.06.2022 21:00 | ||
15.06.2022 17:00 | BİLGİSAYAR AĞLARI (BİLGİSAYAR AĞ SİSTEMLERİ), BURAK ÇAKIR | |
15.06.2022 17:00 | B9 GÖZ: MUSTAFA OF | |
15.06.2022 18:00 | TEMEL BİLGİSAYAR DONANIMI, BURAK ÇAKIR | |
15.06.2022 18:00 | B9 GÖZ: MUSTAFA OF | |
15.06.2022 19:00 | İNTERNET PROGRAMCILIĞI-II, MUSTAFA OF | |
15.06.2022 19:00 | B9 GÖZ: BURAK ÇAKIR | |
15.06.2022 20:00 | ||
15.06.2022 20:00 | ||
15.06.2022 21:00 | ||
15.06.2022 21:00 | ||
16.06.2022 17:00 | GRAFİK ANİMASYON-I, MUSTAFA OF | |
16.06.2022 17:00 | B9 GÖZ: BURAK ÇAKIR | |
16.06.2022 18:00 | PROGRAMLAMA DİLLERİ-II (GÖRSEL PROG. II), MUSTAFA OF | |
16.06.2022 18:00 | B9 GÖZ: BURAK ÇAKIR | |
16.06.2022 19:00 | BİLGİSAYARLI ÇİZİM VE TASARIM, MUSTAFA OF | |
16.06.2022 19:00 | B9 GÖZ: BURAK ÇAKIR | |
16.06.2022 20:00 | ||
16.06.2022 20:00 | ||
16.06.2022 21:00 | ||
16.06.2022 21:00 | ||
17.06.2022 17:00 | MATEMATİK - II, NEVİN ANTAR PAMUK | |
17.06.2022 17:00 | A3 GÖZ: ÖZKAN KAFADAR | |
17.06.2022 18:00 | C# PROGRAMLAMA, ÖZKAN KAFADAR | |
17.06.2022 18:00 | A3 GÖZ:NEVİN ANTAR PAMUK | |
17.06.2022 19:00 | ||
17.06.2022 19:00 | ||
17.06.2022 20:00 | ||
17.06.2022 20:00 | ||
17.06.2022 21:00 | ||
17.06.2022 21:00 | ||
20.06.2022 17:00 | TÜRK DİLİ-II (UE), FEYZA ANLIPAK | |
20.06.2022 17:00 | A2 (A BLOK) GÖZ:ELİF CORA | |
20.06.2022 18:00 | ||
20.06.2022 18:00 | ||
20.06.2022 19:00 | ||
20.06.2022 19:00 | ||
20.06.2022 20:00 | ||
20.06.2022 20:00 | ||
20.06.2022 21:00 | ||
20.06.2022 21:00 | ||
21.06.2022 17:00 | ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARI TARİHİ-II (UE), VİCDAN ÖZTÜRK | |
21.06.2022 17:00 | A3 (A BLOK) GÖZ: | |
21.06.2022 18:00 | ||
21.06.2022 18:00 | ||
21.06.2022 19:00 | ||
21.06.2022 19:00 | ||
21.06.2022 20:00 | ||
21.06.2022 20:00 | ||
21.06.2022 21:00 | ||
21.06.2022 21:00 | ||
22.06.2022 17:00 | ||
22.06.2022 17:00 | ||
22.06.2022 18:00 | ||
22.06.2022 18:00 | ||
22.06.2022 19:00 | ||
22.06.2022 19:00 | ||
22.06.2022 20:00 | ||
22.06.2022 20:00 | ||
22.06.2022 21:00 | ||
22.06.2022 21:00 |