Tarih/Saat | Kimya Teknolojisi-I | Kimya Teknolojisi-II |
---|---|---|
(1) PAZARTESİ 08:00-08:50 | ||
(2) PAZARTESİ 09:00-09:50 | İŞ ETİĞİ, SERPİL ÖZKURT SİVRİKAYA / D1 | |
(3) PAZARTESİ 10:00-10:50 | İŞ ETİĞİ, SERPİL ÖZKURT SİVRİKAYA / D1 | |
(4) PAZARTESİ 11:00-11:50 | FİZİKO KİMYA, FATMA OĞUZ ERDOĞAN/A3 | |
(5) PAZARTESİ 12:00-12:50 | FİZİKO KİMYA, FATMA OĞUZ ERDOĞAN/A3 | |
(6) PAZARTESİ 13:00-13:50 | FİZİKO KİMYA, FATMA OĞUZ ERDOĞAN/A3 | |
(7) PAZARTESİ 14:00-14:50 | FİZİKO KİMYA, FATMA OĞUZ ERDOĞAN/A3 | |
(8) PAZARTESİ 15:00-15:50 | İNGİLİZCE - II (UE), NALAN ERÇİN KAMBUROĞLU / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | GÜNLÜK YAŞANTIMIZDAKİ KİMYASALLAR, FATMA OĞUZ ERDOĞAN/ A3 |
(9) PAZARTESİ 16:00-16:50 | İNGİLİZCE - II (UE), NALAN ERÇİN KAMBUROĞLU / (Uzaktan Öğretim Yöntemi) | GÜNLÜK YAŞANTIMIZDAKİ KİMYASALLAR, FATMA OĞUZ ERDOĞAN/ A3 |
(1) SALI 08:00-08:50 | ||
(2) SALI 09:00-09:50 | ENSTRUMENTAL ANALİZ II,MERYEM PİR/ D4 | |
(3) SALI 10:00-10:50 | ÇEVRE KORUMA TEKNİKLERİ, SERPİL ÖZKURT SİVRİKAYA /D2 | TEMEL ÖLÇME,PROBLEM ÇÖZ.TEKN.VE TEMEL İSTATİST,TÜRKAN DOĞAN/ D9 // ENSTRUMENTAL ANALİZ II,MERYEM PİR/ D4 |
(4) SALI 11:00-11:50 | ÇEVRE KORUMA TEKNİKLERİ, SERPİL ÖZKURT SİVRİKAYA /D2 | TEMEL ÖLÇME,PROBLEM ÇÖZ.TEKN.VE TEMEL İSTATİST,TÜRKAN DOĞAN/ D9 // ENSTRUMENTAL ANALİZ II,MERYEM PİR/ D4 |
(5) SALI 12:00-12:50 | ANALİTİK KİMYA, UFUK AKKAN /D2 | KALİTE KONTROL II , TÜRKAN DOĞAN / D9 |
(6) SALI 13:00-13:50 | ANALİTİK KİMYA, UFUK AKKAN /D2 | KALİTE KONTROL II , TÜRKAN DOĞAN / D9 |
(7) SALI 14:00-14:50 | ANALİTİK KİMYA, UFUK AKKAN /D2 | TEMEL ÇİMENTO TEKNOLOJİLERİ II, YASEMİN ÇETREZ / D4 |
(8) SALI 15:00-15:50 | ANALİTİK KİMYA, UFUK AKKAN /D2 | TEMEL ÇİMENTO TEKNOLOJİLERİ II, YASEMİN ÇETREZ / D4 |
(9) SALI 16:00-16:50 | ||
(1) ÇARŞAMBA 08:00-08:50 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), ÇİĞDEM KÜLÇÜR ÖZGÖREN/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | |
(2) ÇARŞAMBA 09:00-09:50 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), ÇİĞDEM KÜLÇÜR ÖZGÖREN/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | ORGANİK KİMYA II , AYŞIN KÜÇÜKPARMAKSIZ/ D3 |
(3) ÇARŞAMBA 10:00-10:50 | ORGANİK KİMYA II , AYŞIN KÜÇÜKPARMAKSIZ/ D3 | |
(4) ÇARŞAMBA 11:00-11:50 | MATEMATİK - II, EYLEM NURŞEN AKBULUT/D2 | ORGANİK KİMYA II , AYŞIN KÜÇÜKPARMAKSIZ/ D3 |
(5) ÇARŞAMBA 12:00-12:50 | MATEMATİK - II, EYLEM NURŞEN AKBULUT/D2 | ÇİMENTO PROSES SİMULASYON ,ERDİNÇ DOĞANCI / D4 // ISI TRANSFERİ ,KAZIM KAHRAMAN / D9 |
(6) ÇARŞAMBA 13:00-13:50 | MATEMATİK - II, EYLEM NURŞEN AKBULUT/D2 | ÇİMENTO PROSES SİMULASYON ,ERDİNÇ DOĞANCI / D4 // ISI TRANSFERİ ,KAZIM KAHRAMAN / D6 |
(7) ÇARŞAMBA 14:00-14:50 | KİMYASAL İŞLEMLERE GİRİŞ, HÜSEYİN ESEN / D1 | ISI TRANSFERİ ,KAZIM KAHRAMAN / D6 |
(8) ÇARŞAMBA 15:00-15:50 | TÜRK DİLİ - II (UE), ELİF CORA/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | MALZEME BİLİMİ,ERDİNÇ DOĞANCI/ D1 |
(9) ÇARŞAMBA 16:00-16:50 | TÜRK DİLİ - II (UE), ELİF CORA/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | MALZEME BİLİMİ,ERDİNÇ DOĞANCI/ D1 |
(1) PERŞEMBE 08:00-08:50 | KİMYASAL İŞLEMLERE GİRİŞ, HÜSEYİN ESEN / D3 | |
(2) PERŞEMBE 09:00-09:50 | KİMYASAL İŞLEMLERE GİRİŞ, HÜSEYİN ESEN / D3 | |
(3) PERŞEMBE 10:00-10:50 | KİMYASAL İŞLEMLERE GİRİŞ, HÜSEYİN ESEN / D3 | İŞLETME YÖNETİMİ, KAZIM KAHRAMAN/D9 // MESLEKİ İNGİLİZCE , AYŞIN KÜÇÜKPARMAKSIZ/ D5 |
(4) PERŞEMBE 11:00-11:50 | GENEL KİMYA II, TANER ERDOĞAN/D2 | İŞLETME YÖNETİMİ, KAZIM KAHRAMAN/D9 // MESLEKİ İNGİLİZCE , AYŞIN KÜÇÜKPARMAKSIZ/ D5 |
(5) PERŞEMBE 12:00-12:50 | KARİYER PLANLAMA , MERYEM PİR / D6 | İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ, TANER ERDOĞAN /D2 |
(6) PERŞEMBE 13:00-13:50 | KARİYER PLANLAMA , MERYEM PİR / D6 | İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ, TANER ERDOĞAN /D2 |
(7) PERŞEMBE 14:00-14:50 | GENEL KİMYA II, TANER ERDOĞAN/D2 | BİYOKİMYA , HÜSEYİN ESEN /D3 |
(8) PERŞEMBE 15:00-15:50 | GENEL KİMYA II, TANER ERDOĞAN/D2 | BİYOKİMYA , HÜSEYİN ESEN /D8 |
(9) PERŞEMBE 16:00-16:50 | GENEL KİMYA II, TANER ERDOĞAN/D2 | BİYOKİMYA , HÜSEYİN ESEN /D8 |
(1) CUMA 08:00-08:50 | ||
(2) CUMA 09:00-09:50 | ||
(3) CUMA 10:00-10:50 | ||
(4) CUMA 11:00-11:50 | ||
(5) CUMA 12:00-12:50 | ||
(6) CUMA 13:00-13:50 | *************************************************** | *************************************************** |
(7) CUMA 14:00-14:50 | ||
(8) CUMA 15:00-15:50 | ||
(9) CUMA 16:00-16:50 |