Tarih/Saat | İnşaat-I | İnşaat-II |
---|---|---|
(1) PAZARTESİ 15:00-15:50 | ||
(2) PAZARTESİ 16:00-16:50 | METRAJ ve KEŞİF İŞLERİ, AYDIN AYDEMİR /D11 | |
(3) PAZARTESİ 17:00-17:50 | BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM, AYŞE OYA AKBULUT/BİLG.LAB.1 | METRAJ ve KEŞİF İŞLERİ, AYDIN AYDEMİR /D11 |
(4) PAZARTESİ 17:55-18:45 | BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM, AYŞE OYA AKBULUT/BİLG.LAB.1 | METRAJ ve KEŞİF İŞLERİ, AYDIN AYDEMİR /D11 |
(5) PAZARTESİ 18:50-19:40 | KARİYER PLANLAMA, BÜLENT KOPARAN /D12 | PROJE YÖNETİMİ, AYŞE OYA AKBULUT/İNŞAAT LAB.(D BLOK) |
(6) PAZARTESİ 19:45-20:35 | KARİYER PLANLAMA, BÜLENT KOPARAN /D12 | PROJE YÖNETİMİ, AYŞE OYA AKBULUT/İNŞAAT LAB.(D BLOK) |
(7) PAZARTESİ 20:40-21:30 | İNGİLİZCE - II (UE), ADNAN SERT/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | MESLEKİ BİLGİSAYAR UYGLAMALARI II, AYŞE OYA AKBULUT /BİLG.LAB.1 |
(8) PAZARTESİ 21:35-22:25 | İNGİLİZCE - II (UE), ADNAN SERT/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | MESLEKİ BİLGİSAYAR UYGLAMALARI II, AYŞE OYA AKBULUT /BİLG.LAB.1 |
(1) SALI 15:00-15:50 | ||
(2) SALI 16:00-16:50 | ||
(3) SALI 17:00-17:50 | YAPI TEKNOLOJİSİ II, SİBEL DEMİRARSLAN/ D12 | TEMEL ÇİMENTO TEKNOLOJİLERİ II,YUSUF TOLA /D11 |
(4) SALI 17:55-18:45 | YAPI TEKNOLOJİSİ II, SİBEL DEMİRARSLAN/ D12 | TEMEL ÇİMENTO TEKNOLOJİLERİ II,YUSUF TOLA /D11 |
(5) SALI 18:50-19:40 | YAPI STATİĞİ II, YUSUF TOLA/ D12 | YAPI TESİSAT TEK., SİBEL DEMİRARSLAN /D11 |
(6) SALI 19:45-20:35 | YAPI STATİĞİ II, YUSUF TOLA/ D12 | YAPI TESİSAT TEK., SİBEL DEMİRARSLAN /D11 |
(7) SALI 20:40-21:30 | YAPI STATİĞİ II, YUSUF TOLA/ D12 | YAPI TESİSAT TEK., SİBEL DEMİRARSLAN /D11 |
(8) SALI 21:35-22:25 | MESLEKİ PROJE TASARIMI II, AYŞE OYA AKBULUT/D11 | |
(1) ÇARŞAMBA 15:00-15:50 | ||
(2) ÇARŞAMBA 16:00-16:50 | ||
(3) ÇARŞAMBA 17:00-17:50 | MATEMATİK - II, EYLEM NURŞEN AKBULUT /D12 | ÇELİK YAPILAR II,YUSUF TOLA /D10//YAPI JEOFİZİĞİ,ÖZKAN KAFADAR /D11 |
(4) ÇARŞAMBA 17:55-18:45 | MATEMATİK - II, EYLEM NURŞEN AKBULUT /D12 | ÇELİK YAPILAR II,YUSUF TOLA /D10//YAPI JEOFİZİĞİ,ÖZKAN KAFADAR /D11 |
(5) ÇARŞAMBA 18:50-19:40 | MATEMATİK - II, EYLEM NURŞEN AKBULUT /D12 | ÇELİK YAPILAR II,YUSUF TOLA /D10//YAPI JEOFİZİĞİ,ÖZKAN KAFADAR /D11 |
(6) ÇARŞAMBA 19:45-20:35 | YAPI MALZEMELERİ, YUSUF TOLA/ D12 | ZEMİN MEKANİĞİ - II, ÖZKAN KAFADAR/ D11 |
(7) ÇARŞAMBA 20:40-21:30 | YAPI MALZEMELERİ, YUSUF TOLA/ D12 | ZEMİN MEKANİĞİ - II, ÖZKAN KAFADAR/ D11 |
(8) ÇARŞAMBA 21:35-22:25 | YAPI MALZEMELERİ, YUSUF TOLA/ D12 | ZEMİN MEKANİĞİ - II, ÖZKAN KAFADAR/ D11 |
(1) PERŞEMBE 15:00-15:50 | ||
(2) PERŞEMBE 16:00-16:50 | ULAŞTIRMA, AYDIN AYDEMİR/ D11 | |
(3) PERŞEMBE 17:00-17:50 | YAPI MİMARİSİ ve DETAY ÇİZİMLERİ, SİBEL DEMİRARSLAN / TEKNİK RESİM SALONU | ULAŞTIRMA, AYDIN AYDEMİR/ D11 |
(4) PERŞEMBE 17:55-18:45 | YAPI MİMARİSİ ve DETAY ÇİZİMLERİ, SİBEL DEMİRARSLAN / TEKNİK RESİM SALONU | ULAŞTIRMA, AYDIN AYDEMİR/ D11 |
(5) PERŞEMBE 18:50-19:40 | YAPI MİMARİSİ ve DETAY ÇİZİMLERİ, SİBEL DEMİRARSLAN / TEKNİK RESİM SALONU | |
(6) PERŞEMBE 19:45-20:35 | MUKAVEMET, BÜLENT KOPARAN/ D12 | HERKES İÇİN YAŞANABİLİR ÇEVRE VE MEKAN,SİBEL DEMİRARSLAN/ D11 |
(7) PERŞEMBE 20:40-21:30 | MUKAVEMET, BÜLENT KOPARAN/ D12 | HERKES İÇİN YAŞANABİLİR ÇEVRE VE MEKAN,SİBEL DEMİRARSLAN/ D11 |
(8) PERŞEMBE 21:35-22:25 | MESLEKİ PROJE TASARIMI II, AYŞE OYA AKBULUT/D11 | |
(1) CUMA 15:00-15:50 | ||
(2) CUMA 16:00-16:50 | ||
(3) CUMA 17:00-17:50 | YAPI ELEMANLARI TASARIMI II, BÜLENT KOPARAN / D11 | |
(4) CUMA 17:55-18:45 | YAPI ELEMANLARI TASARIMI II, BÜLENT KOPARAN / D11 | |
(5) CUMA 18:50-19:40 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), VİCDAN ÖZTÜRK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | YAPI ELEMANLARI TASARIMI II, BÜLENT KOPARAN / D11 |
(6) CUMA 19:45-20:35 | ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ - II (UE), VİCDAN ÖZTÜRK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | GEOTEKNİK UYGULAMALAR,BÜLENT KOPARAN/D11 |
(7) CUMA 20:40-21:30 | TÜRK DİLİ - II (UE), TÜRK DİLİ - II (UE), FEYZA ANLIPAK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | GEOTEKNİK UYGULAMALAR,BÜLENT KOPARAN/D11 |
(8) CUMA 21:35-22:25 | TÜRK DİLİ - II (UE), TÜRK DİLİ - II (UE), FEYZA ANLIPAK/(Uzaktan Öğretim Yöntemi) | GEOTEKNİK UYGULAMALAR,BÜLENT KOPARAN/D11 |