DİKKAT - KURUMSAL E-POSTA ADRESİNİZİ MUTLAKA GÜNCELLEYİNİZ

Üniversitemiz akademik ve idari personel ile öğrencilerimizin kurumsal e-posta (....@kocaeli.edu.tr) hizmeti, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nca yürütülmektedir.

Öğrencilerimiz için kullanıcı adı öğrenci numarası olan kurumsal e-posta ile kampüs içi kablolu ve kablosuz internet erişim, kütüphane elektronik veri tabanına uzaktan erişim (Proxy), Elektronik Seçmeli Ders (ESD), YÖK Zorunlu Seçmeli Dersler (SERVİS), Uzaktan Öğretim Programlarına (UE) erişim sağlanmaktadır.

Öğrencilerin e-posta işlemlerini (Sorgulama, Şifre Değiştirme, Yeni E-Posta oluşturma) kısa sürede ve herhangi bir iletişim noktasına gerek kalmadan yapabilmeleri için Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından, http://portal.kocaeli.edu.tr/emailogr/ adresinden online olarak Türkçe/İngilizce "Kocaeli Üniversitesi Öğrenci E-Posta Destek Hizmeti" verilmeye başlanmıştır.

Bilgi çin tıklayınız: https://twitter.com/kocaeliuzem/status/976458082967539716

BUNUN DIŞINDA KULLANILAN TÜM E-POSTA ADRESLERİNE: ( @gmail.com - @hotmail.com - @yahoo.com - @icloud.com - @outlook.com - @yandex.com - @zoho.com - @aim.com - @inbox.com vb. ) E-POSTA ALIMI ve GÖNDERİMİ KESİNLİKLE YAPILMAYACAKTIR.

UE | ESD | SERVİS | EDESTEK | YBUÖ | DESTEK