2017/2018 - BAHAR YY MAZERET SINAVI HAKKI KAZANANLAR

Uzaktan eğitim sistemlerine; ( E-İŞLETME UE / KOCAELİ MYO UE / ESD / SERVİS / İLETİŞİM FAK. SERVİS / TIP FAK. SERVİS  ) kayıtlı öğrencilerimizden mazeret sınavına giriş hakkı kazanan öğrenciler, sınavlarını 21/25 Mayıs 2018 tarihleri arasında sistem üzerinde online olarak gerçekleştirecektir. Bu sınavı kaçıranlara ek bir sınav hakkı kesinlikle verilmez.

Uzaktan Eğitim Arş. ve Uygulama Merkezinin, 10 Mayıs 2018 tarih ve 2018/3 sayılı yönetim kurulu toplantısının 1 sıra sayılı kararı ile mazeret sınavı hakkı kazanan öğrencilerimize ilanen tebliğ olunur.

E-İŞLETME SİSTEMİ (YLS) MAZERET SINAVI HAKKI
ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ (D.FIRAT) 175239022 GÜLHAN SIR
FİNANSAL YÖNETİM (A.FETTAHOĞLU) 175239058 YEŞİM ÖZÖN
     
     
ESD SİSTEMİ MAZERET SINAVI HAKKI
Afet Yönetim Giriş (TS.IRMAK) 140408093 Betül Demirhan
Afet Yönetim Giriş (TS.IRMAK) 150408087 Uğur Can Metin
Afet Yönetim Giriş (TS.IRMAK) 160501046 M. Batuhan Yılmaz
Afet Yönetim Giriş (TS.IRMAK) 150207018 Melike Tanrıkulu
Afet Yönetim Giriş (TS.IRMAK) 140408084 A. Samet Özbal
Afet Yönetim Giriş (TS.IRMAK) 140410065 Seda Bayçöl
Afet Yönetim Giriş (TS.IRMAK) 140410012 Merve Yoldaş
Afet Zarar. Azaltılması (Ş.BARIŞ) 120103014 Buse Demiş
Afet Yönetimi (Ş.BARIŞ) 130406021 İsmail Ketenci
Afet Yönetimi (Ş.BARIŞ) 150210077 S. Can Söğüt
Afet Yönetimi (Ş.BARIŞ) 150218038 R. Anıl Alemdaroğlu
Afet Yönetimi (Ş.BARIŞ) 160203049 Mesut Albayrak
Afet Yönetim Giriş (F.SERTÇELİK) 150204047 S. Nur Merdim
Afet Yönetim Giriş (F.SERTÇELİK) 162104035 Emre Doğan
Afet Yönetim Giriş (İ.SERTÇELİK) 150210053 G. Başak Barut
Afet Yönetim Giriş (C.KURTULUŞ) 140401019 C. Emre Zor
AFET YÖNETİMİ (Ş.BARIŞ) 152003065 MERVE KALAYCIOĞLU
AFET YÖNETİMİ (Ş.BARIŞ) 152003086 CANAN KAYA
EKOLOJİ (İÇ.ZERENGÖK) 160501358 S. SEVDE ERSAN
EKOLOJİ (İÇ.ZERENGÖK) 140217035 N. BATUHAN YAVUZ
EKOLOJİ (İÇ.ZERENGÖK) 140217041 AHMET KOCABIYIK
KİŞİLERARASI ETKİLİ İLETİŞİM (T.MERCAN ) 152001048 CANSU KILIÇ
R. FOTOĞRAFÇILIĞI (K.KARAGÖZ) 150111005 B. CEREN GÖRENCAN
R. FOTOĞRAFÇILIĞI (K.KARAGÖZ) 150801072 M. MERVE BAHŞİ
OPTİK BİL. (K.KARAGÖZ) 150801072 M. MERVE BAHŞİ
SİNEMA T. DÖNEMLER (M.ARSLANTEPE) 160719010 BEREN DÖKEN
SİNEMA T. DÖNEMLER (M.ARSLANTEPE) 102101077 T. ÇEVİK YILMAZ
HALKLA İLİŞKİLERDE (M.ÇAKIR) 102101077 T. ÇEVİK YILMAZ
İŞ SAĞLIĞI VE (E.ARPAZ) 150212055 UMUT KARAKUŞ
AFET ZARAR. AZALTILMASI (B.TUNÇ) 130207076 MÜMİN YAZICI
TEMEL AFET EĞİTİMİ (F.SERTÇELİK) 160501043 Z.NUR TAŞOVA
     
     
SERVİS (UE) SİSTEMİ MAZERET SINAVI HAKKI
TEMEL BİL. BİLİMLERİ (U.ALTINIŞIK) 172003004 ÖZGE ERMURAT
AİİT-2 (ME.ÇAYCI) 171601034 MURAT KARABAŞ
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 171301055 ŞAHİN AÇIKALIN
İNGİLİZCE-2 (İH.PASLI) 170108032 MISRA KAYA
İNGİLİZCE-2 (İH.PASLI) 170108078 MÜNEVVER YİĞİT
İNGİLİZCE-2 (A.SERT) 170909078 SEMA BİLGİÇ
TÜRK DİLİ-2 (T.KARAÇOBAN) 171301082 ŞÜKRÜ ADIBELLİ
TÜRK DİLİ-2 (T.KARAÇOBAN) 140224008 T. FURKAN CEYLAN
TÜRK DİLİ-2 (T.KARAÇOBAN) 170809028 TAHA YAZICIOĞLU
TÜRK DİLİ-2 (E.ONURAL) 170501220 İLKNUR AYDEMİR
AİİT-2 (S.ORHAN) 171405058 Nur Gökdere
AİİT-2 (S.ORHAN) 171405018 Ezgi Memircik
AİİT-2 (S.ORHAN) 171405010 Onur Ongun
AİİT-2 (S.ORHAN) 171405005 A. Erol Akkuş
AİİT-2 (S.ORHAN) 170901067 B. Nur Ceran
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 173585005 Derya Sarıçayır
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 173220017 Merve Kuloğlu
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 173503035 Mert Kocamanoğlu
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 170501220 İlknur Aydemir
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 170501182 Kardelen Tayoğlu
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 140207003 E. Cihangir Us
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 140207068 Onur Göksu
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 140270016 Ertuğrul Bağcı
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 150207087 A. Sefa Aksan
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 150207072 Uğur Durmuş
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 150207001 Onur Akarsu
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 150207074 Mert Aksu
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 150207047 Tuğrul Bayraktar
AİİT-2 (A.YÜKSEL) 150207011 O. Emre Gülcan
AİİT-2 (H.TÖLE) 173586017 Buğra Nas
     
     
İLETİŞİM FAKÜLTESİ SERVİS SİSTEMİ MAZERET SINAVI HAKKI
KİTLE İLETİŞİMİ VE SİYASET (EŞ.AKÇA) 140802064 CAN PARLAK
KİTLE İLETİŞİMİ VE SİYASET (EŞ.AKÇA) 110802022 H. ARTUN GACAR
KİTLE İLETİŞİMİ VE SİYASET (EŞ.AKÇA) 140802025 BURAK KARABAĞ
KİTLE İLETİŞİMİ VE SİYASET (EŞ.AKÇA) 140802009 Z. SİTEM BULUT
KİTLE İLETİŞİMİ VE SİYASET (EŞ.AKÇA) 140802040 BATUHAN ÖZELÇİ
KİTLE İLETİŞİMİ VE SİYASET (EŞ.AKÇA) 140802035 M. BURAK ARICAN
SİNEMA TARİHİ (M.ARSLANTEPE) 170805099 YEŞİM ARSLAN
SİNEMA TARİHİ (M.ARSLANTEPE) 170806057 E. TAHA BİLİCİ
SİNEMA TARİHİ (M.ARSLANTEPE) 170806095 M. ALİ COŞAR
SİNEMA TARİHİ (M.ARSLANTEPE) 170806100 HAKAN ÖZSOY
SİNEMA TARİHİ (M.ARSLANTEPE) 170806098 İ. BULUT YILDIZLI
     
     
TIP FAKÜLTESİ SERVİS SİSTEMİ MAZERET SINAVI HAKKI
TÜRK DİLİ-2 (FÜ.TOPÇU) 160601223 BEYZA KOYUNCU
TÜRK DİLİ-2 (FÜ.TOPÇU) 160601042 AYBERK YILDIRIM
TÜRK DİLİ-2 (FÜ.TOPÇU) 160601034 SÜMEYYE TOKAT
TÜRK DİLİ-2 (FÜ.TOPÇU) 160601123 İNCİ DOĞAN
TÜRK DİLİ-2 (FÜ.TOPÇU) 110601210 İLKİN NECEFLİ
AİİT-2 (B.TUNCAY) 160601042 AYBERK YILDIRIM
AİİT-2 (B.TUNCAY) 160601034 SÜMEYYE TOKAT
AİİT-2 (B.TUNCAY) 110601210 İLKİN NECEFLİ
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601042 AYBERK YILDIRIM
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601015 M.ALİ DEMİRKIRAN
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601022 ÖZGE AĞA
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601083 FURKAN ONAY
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601175 S.ENES KAHRAMAN
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 170601117 DOĞA DÜZTEPE
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 170601139 FATİH DURGUN
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 170601145 YEŞİM HARMAN
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601289 A.CANAN İSMAİLOĞLU
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601052 SEYFETTİN BEKTAŞ
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 170601293 M.SÜMEYYE PALA
İNGİLİZCE-IV (T.GÖNÜL) 160601244 AHMET KIZILKAYA
İNGİLİZCE-2 (ŞE.KILCI) 110601210 İLKİN NECEFLİ

UE | ESD | SERVİS | EDESTEK | YBUÖ | DESTEK